czwartek, 5 kwietnia 2012

Piękne TulipanyZa oknem mało przyjemnie. Postanowiłam więc wprowadzić troszkę koloru i pokazać przepiękne tulipany!
Dla każdego. Do koloru, do wyboru...
7 komentarzy:

 1. Tyle pięknych tulipanów na raz widziałam w Keukenhof w Holandii. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest z czego wybierać. Wszystkie piękne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Od tych kolorów od razu cieplej się zrobiło :) Piękne, na rynku co roku pokazuje się wiele nowych odmian, można wybierać do ogrodu jakie się nam podobają.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda tylko ,że tak szybko przekwitną .Jak nie przepadam za żółtymi , tak te z zielonymi przerostami bardzo mi się podobają i chyba nawet nasadzałam jesienią ale już głowy nie dam ,bo za dużo tego było do wyboru, Pozdrowienia ślę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawdziwa orgia kolorów. Ja chyba najbardziej lubię tulipany jednokolorowe o kształcie kielichów właśnie takim kieliszkowatym. A w ogrodzie i tak najlepiej się mają tradycyjne czerwone. Nie wykopywane kwitną sobie co roku tak samo pięknie. Pozdrawiam wiosennie i przedświatecznie. Widzę, że postów przybyło muszę nadrobić zaległości, szczególnie w kwestii rzeźby ogrodowej. Szalenie interesujący temat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę radosnych Świąt Wielkanocnych :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aga cudne te tulipany i pierwsze zdjęcie jest świetne. Nie wiem jaki najpiękniejszy - te ciemne są fajne, kielichy też piękne ... a może podwójne formy ... najważniejsze żeby było ich nasadzonych duuuuuuużo!

  Pozdrawiam świątecznie, K

  OdpowiedzUsuń