wtorek, 6 marca 2012

MOJA WIELKA ANGIELSKA PRZYGODA...

Moja przygoda z ogrodami zaczęła się jeszcze w szkole średniej jednak, kto wie jak by się potoczyła gdyby nie wyjazd stypendialny do Anglii? Postaram się cofnąć pamięcią te kilka... lat wstecz i opowiedzieć o przygodach, które mnie tam spotkały, o mojej pracy, podróżach oraz marzeniach, które jedno za drugim powoli się spełniają.

5 komentarzy:

 1. Witaj Aga,
  mam nadzieję, że z czasem pokażesz zdjęcia do stworzonych przez Was ogrodów :O) Choć koncepcja Twego bloga może być inna- myślę, że warto pokazać i te ogrody.
  Pozdrowienia, Aga (1.praktykantka):O)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,
  Miło, że o tym wspominasz jednak zdjęcia z naszych realizacji są już dostępne na naszej stronie www.pracowniasztukiogrodowej.pl Tu chciałabym pokazać miejsca, które warto zobaczyć. Czasem na podstawie przewodników trudno stwierdzić czy w danym ogrodzie zobaczymy to na czym nam zależy... Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, to mam wielką prośbę:
  jeśli posiadasz jeszcze zdjęcia z realizacji ogrodów w Łebie i Borucinie to będę wdzięczna za podesłanie ich na maila. Jestem ich ciekawa bardzo :O)
  pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Borucina i Łeby te zdjęcia, które mam są na naszej stronie www. Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapamiętało mi się, że było ich więcej. Zresztą, kiedyś w wolnej chwili miałaś mi je dosłać :O) Stąd moja prośba. Ale skoro... mówi się trudno zatem.

  OdpowiedzUsuń